Stará osvědčená kouzla;)

3. května 2010 v 19:09 | Domii★ |  Kouzlíme
Nemusíš bydlet v chaloupce na kuří nožce, nemusíš mít řidičák na létací koště či si dokonce zopékat k večeři žabí stehýnka s mlékem tříhlavého jednorožce, ale nějaké kouzlo si přece vyzkoušet můžeš! Moderní čarodějnice dnes trochu pozměnily imidž - už to nejsou hrbaté báby s nehezkou bradavicí na nose, dnes se již oblékají do sexy minisukní, svůdně se líčí a od normální slečny by je člověk asi těžko rozpoznal!
Spolu s FOXY girl! máš možnost nenápadně nahlédnout do světa jejich čar a triků, které už dávno odhalily naše babičky!
  • ČAJOVÝ DÝCHÁNEK - Toužíš po tom, aby tě tvůj kluk víc miloval? Jestli ano, tak si uvař šálek čaje nebo kávy, vhoď do něj kousíček svého nehtu a při pití mysli na své přání. Síla tohoto kouzla by měla váš vztah opět upevnit.
  • VĚŠTBA BOTOU - Rozešli jste se, ale stále na něj nedokážeš zapomenout? Vyryj iniciály svého miláčka na list ze stromu a ten pak vlož přes noc do své boty. Budou-li písmena ráno čitelná, dáš se se svým miláčkem opět dohromady!
  • KOUZLO S FOTKOU - Pohádala ses se svým klukem a přeješ si, aby první krok k usmíření udělal on? K tomu, aby kouzlo fungovalo, potřebuješ jeho a svoji fotku. Polož oba obrázky obličeji k sobě a slep je dohromady kancelářským lepidlem. Pak je schovej na dno krabice nebo šuplíku, ve kterém máš uložené spodné prádlo. Uvidíš, že ti miláček brzy zavolá a bude jako vyměněný!
  • ČARODĚJNICKÉ KOŠTĚ - Obrácené koště pod vchovými dveřmi přináší štěstí do domu. Když se přestěhuješ, měla bys tam staré koště nechat, jinak ti přinese jen smůlu. Dvě zkřížená košťata tě ochrání před neštěstím.
  • JABLÍČKOVÁ ABECEDA - Připrav si červené jablíčko a uchop ho prsty za stopku. Nechej ho otáčet se dokola a při každé otočce vyslov jedno písmeno abecedy. Při kterém písmenu se jablíčko zastaví nebo změní směr, je počátečním písmenem muže, kterého si vezmeš za muže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama