Depka je tady

4. května 2010 v 16:40 | Domii★ |  Tvoje duše
Ze všech stran jistě slyšíš, že život je krátký a navíc opravdu žiješ jen jednou. Je proto nezbytně důležité, aby sis patřičně užila každičký den a proplula vše s úsměvem - ale zase dej pozor na to, aby všem nepřipadalo, že ti jsou věci ukradené tedy, že jsi flegmatička. Jen nezapomínej, že s úsměvem jde všechno lépe.
DEPKA JE TADY!
Je mnohoto důvodů, proč může depka potkat zrovna tebe - špatná známka, rozchod s miláčkem, zjištění, že kámoška je zrádkyně a jiné. Možná si právě teď pokládáš otázku ,,Jak si to mám tedy užít, když se zrovna cítím hrozně?". Jasně, pravda, život není každý den krásný a né vždy si ho můžeš užít, ale musíš se snažit. To, že celý den budeš tupě koukat do zdi, až tě z toho bude bolet hlava není zrovna vhodný způsob, jak se co nejrychleji depky zbavit. Nejdříve se z toho vybreč, zapomeň na toho kluka, nech si z hlavy vykouřit tu zrádkyni a nemysli na špatnou známku. Brek je lék, a ty ho nesmíš pozastavovat. Když ti prostě není hej, tak breč(ikdyž né vždy je to vhodné - prostě vše s mírou). Na nervy je taky dobrá čokoláda. Až se budeš cítit alespoň trochu fit a budeš schopná někam vyrazit, vytáhni svou kámošku, mamku, nebo sestru ven na nákupy. Udělej si radost třeba vonnou svíčkou, nebo novým tričkem. Nemyslím tím, že při každé špatné náladě musíš jít do města utratit všechno kapesné, ale při velkém trápení udělá drobnůstka radost. Je také dobré svěřit se se svým trápením kamarádce, nebo třeba babičce, mnohdy je to lepší, než to ,,dusit v sobě". Snaž se hlavně, ať na tu nešťastnou událost co nejdříve zapomeneš, je totiž zbytečné, když celý měsíc prosmutníš, ,,jen" kvůli problému. Smutni a trap se, dokud tě to nepřejde, ale zároveň se snaž, aby byl každý tvůj den pestrý(pozvi kámošku, přečti si nové články z FoxyGirl, nebo se věnuj svým koníčkům). Uvidíš, že to bude dobré, netrap se. Vypiš se do deníku, spal fotky toho hříšníka a dožeň tu špatnou známku... život jde dál :o).
CO PODNIKNOUT S PŘÁTELI?
Celé dopoledne se těšíš, až skončí škola a ty budeš mít celé odpoledne jen pro sebe a kámošku.
Ale ejhle, najendou nastane chvíle nudy, není co dělat a témata o kterých je možno se bavit jsou také vyčerpaná. Klid, pomůžeme ti

Udělejte si Beauty Den!
Pozvi kamarádku k sobě a vyrobte si třeba ovocnou masku, nebo masku z okurek. Vzájemně si to pak pomažte po obličeji a lehněte si spolu třeba na gauč. Společně si pak běžte masku smýt, namalujte se... a... prostě blbněte s krásou. Můžeš třeba ze srandy kámošce nalepit na záda okurku, nebo jí ukázat svojí novou řasenku. Nakonec taky můžete vyzkoušet nový krém, který ti dal tvůj kluk. Takové odpoledne je nezapomenutelné...

Jde se do města!
Vyražte do města a skočte si třeba do "Meku" na "hambáče". Můžete pokecat třeba o tom, jaké "hnusy" do toho hamburgeru dávají. Pak se vydejte rušnou uličkou do centra města a můžete se třeba vsadit, na kterou se usměje víc kluků. Nebo můžete zkusit provokovat lidi... Vykuleně koukej na každého kolemjdoucího, nebo choď stále rovně a nikomu neuhýbej. Schválně, kolik lidí naštveš?

Hup do vody!
Zajděte do AquaParku(AquaPark v Liberci je plný skvělých tobogánů a nechybí ani tzv. divoká voda, nebo vířivka.). Ve vodě se určitě skvěle vyřádíte a vybijete veškerou přebytečnou energii, to za to stojí, ne? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama