Co koupit...ségře

3. května 2010 v 19:04 | Domii★ |  Dárečkománie
Možná, že si se ségrou občas pěkně vjíždíte do vlasů, ale to ještě přece není důvod, proč by ses na ni měla vykašlat s malým dárkem k jejím narozeninám! Nemusí tě přece stát majland, hlavně aby potěšil!
DO 100 KČ
Maličkost za pár kaček někdy potěší víc než hora zlata! Tvá drahá sestřička bude mít, jako každá mladá parádnice, jistě radost z nějaké kosmetické drobnůstky jako je třeba voňavý tělový sprej od Avonu (99 Kč). Pokud dáváš přednost vtipným dárkům, určitě se poohlédni po kalhotkách s legračními obrázky (Svět nákupů, 89 Kč), anebo vsaď na klasiku - vonné svíčky a tyčinky udělají radost každému (Castle Hill Candles, Svět nákupů, 69 Kč).
DO 150 KČ
Je tvá sestra sportovkyně? Jistě ji potěší hezká modrá kšiltovka (Dárky 2000, 129 Kč). Romantické duše zase potěší zamilovaný dívčí románek (např. Dva kroky do ráje od L. Lanczové, Víkend, 138 Kč) a pro parádnici vyber nejspíš pěkné kovové zrcátko (Gesto, 119 Kč).

DO 200 KČ
Originálním a velice pěkným dárkem je i kovový rámeček na fotografie (Dárky 2000, 169 Kč). Vlož do něj vaši společnou fotku, když jste obě byly ještě malé princezničky - ségra bude mít určitě radost! Má tvoje sestřička maličko sklony k mysticizmu a tajemným čínským učením? I když ne, jistě se jí v pokojíčku bude hezky vyjímat sada pěti barevných svíček Feng Shui (Fengshuiobchod, 189 Kč). Pokud chceš darovat zajímavý a vtipný dárek, určitě vsaď na termofor ukrytý v bříšku roztomilého médi (e-darek, 179 Kč)!
DO 300 KČ
Pokud chceš do ségry investovat víc než pár kaček, poohlédni se po elegantní manikúře (Gesto, 249 Kč). Velkou radost jí určitě udělá také červená aromalampička (Svět nákupů, 217 Kč) nebo vlasová maska (Avon, 249 Kč).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama